"Vše o kybernetické bezpečnosti"

Naši partneři

CyberBlog úzce spolupracuje s řadou partnerů, díky kterým Vám poskytujeme ty nejaktuálnější informace a nejlepší produkty na trhu.

LPP

Společnost LLP s.r.o byla založena roku 1993 a je vlastněna českými majiteli a podporuje především české partnery, jejich produkty a služby.

LPP je významným mezinárodním hráčem obranného průmyslu. Společnost je držitelem Povolení k obchodu s vojenským materiálem, certifikátů kvality řady ISO 9001 a AQAP 2110 a certifikátů EASA pro účely letecké výroby.

LPP se zaměřuje především na technologické řešení a je hlavním dodavatelem kompletních řešení, pro integraci do systémů civilního i vojenského využití. 

VISITECH

Kybernetická bezpečnost a SOC365

TAYLOR McCOY

Taylor McCoy s.r.o.  je poradenská společnost poskytující odborné know-how v oblastech bezpečnosti informací. Komplexní a systémový postup našich konzultantů je jasnou a přímou cestou k dosažení požadované úrovně bezpečnosti informací a informačních systémů našich klientů.

Společnost Taylor McCoy se specializuje na poskytování služeb vysoce odborných specialistů schopných prokázat se všemi významnými profesními certifikacemi, jako jsou CISSP, CISM, CISA, ISSMP, Resilia, ITIL, Lead Auditor dle standardů ISO/IEC 20000, ISO/IEC 27000 a ISO 9001. Naši konzultanti jsou členy sdružení ISACA a itSMF Czech Republic (www.itsmf.cz), zároveň autory a lektory ISMS, ITIL/ITSMS kurzů.

INFINIS

Tým zkušených odborníků s dlouholetou praxí na pojistném trhu od roku 2017. INFINIS nabízí komplexní služby v oblasti pojišťovnictví pro korporátní i privátní klientelu.

Mezi hlavní činnosti patří vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí, zprostředkování a správa pojistných programů našich klientů.

Společnost INFINIS je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK.

EXCELLO

Excello s.r.o., je česká společnost zabývající se kybernetickou bezpečností již od roku 2006.

Mezi její největší zákazníky patří Ministerstvo Financí ČR, Ministerstvo dopravy, Univerzita Karlova, ČD Cargo, DB Schenker, Fakultní Nemocnice Brno a AERO Vodochody.

Společnost je aktivním spolutvůrcem definic Evropských standardů penetračního testování OWASP® a účastní se globálních diskusí zabývajících se kybernetickou bezpečností v rámci sdružení M3AAWG.

vše o kybernetické bezpečnosti

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám kontakt, my se Vám v blízké době ozveme.