"Vše o kybernetické bezpečnosti"

Co je CyberBlog

CyberBlog je online portál zaměřený na problematiku kybernetické bezpečnosti, jehož hlavními cíli je zejména informovat čtenáře o aktuálních a zajímavých informacích, podpořit vzdělávání v této oblasti nebo poskytovat základní rady ohledně zabezpečení domácností a firem.

Vedle toho naše platforma umožňuje přispěvatelům publikovat relevantní příspěvky či zprostředkovávat obchod s produkty a službami souvisejícími s kybernetickou bezpečností.

Pro koho je CyberBlog?

Připojení k internetu se stalo nedílnou součástí našeho každodenního života. Dnes jsme všichni součásti digitálního světa ať už přímo nebo nepřímo. Běžně v soukromém i profesním životě používáme chytré telefony, tablety, PC, nakupujeme prostřednictvím internetu širokou paletu zboží a služeb, komunikujeme, platíme a obchodujeme on-line.

S nastupující digitalizací ale roste také riziko výskytu kybernetických hrozeb. Ty už se dávno netýkají pouze vládních institucí nebo velkých soukromých společností. Terčem útoků se může stát velmi snadno každý z nás.

V kyberprostoru bychom měli být zodpovědní především každý sám za sebe. V kontextu narůstajícího počtu kybernetických útoků napříč celým světem a neustále se zdokonalujícím technikám kyberzločinců je tou nejlepší obranou zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti a aktuálních hrozbách…

A proto je tu CyberBlog! Pro odborníky, podnikatele, nadšence i laiky. 

Cybernews

V této rubrice Vám poskytujeme aktuální informace ze světa cybersecurity. Informace jsou roztříděny do jednotlivých sekcí pro jednoduchou orientaci na danou problematiku.

Eventy

Seznam webinářů, přednášek a školení na které se mohou zájemci skrze CyberBlog přihlásit.

V této sekci najdete přehledný kalendář různých akcí, aby Vám žádná důležitá událost neutekla.

Vzdělávání

Význam vzdělávání a zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti je v současné době čím dál tím důležitější. Velká část běžných uživatelů si není vědoma hrozeb, se kterými se mohou setkat každý den. Účelem CyberBlogu je podpořit vzdělávání  a nabízet školení pro bezpečné využívání  internetu. 

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme  školení, kurzy a přednášky pro jednotlivce nebo společnosti, díky kterým lze minimalizovat rizika spojená s kybernetickými hrozbami.

Odborníci

V této sekci naleznete profily jednotlivých odborníků a specialistů na různé aspekty kybernetické bezpečnosti společně s jejich články a recenzemi.

 

 

COMING SOON

Bodyshop

Seznam dostupných specialistů na kybernetickou bezpečnost přehledně na jednom místě.

Hledáte specialistu, externistu či výpomoc pro zabezpečení Vaší firmy nebo domácnosti? Stačí navštívit sekci – Hledáte odborníka?

Marketplace

Jednoduchý nákup řešení pro kybernetickou bezpečnost – od antivirových licencí přes VPN routery až po komplexní systém kybernetického zabezpeční pro jednotlivce, domácnosti i firmy.

Vše je přehledně rozděleno do sekcí:

vše o kybernetické bezpečnosti

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám kontakt, my se Vám v blízké době ozveme.